Centrum Urody Memo

Miejsce w którym dowiesz się jak dbać o swoje ciało, włosy i paznokcie.

Proces oddawania włosów na cele charytatywne – krok po kroku

Proces oddawania włosów na cele charytatywne – krok po kroku

Oddanie włosów na cele charytatywne to łatwy proces, a rezultaty będą niesamowite. Jednak przed przekazaniem włosów na cele charytatywne musisz znać kilka zasad i reguł. Po pierwsze, Twoje włosy muszą mieć długość do ramion i nie możesz być poddawana chemioterapii. Musisz także przyciąć rozdwojone końcówki przed oddaniem włosów, ponieważ mogą one potencjalnie porastać pleśnią. Oddanie włosów wymaga również, aby były one suche i czyste. Podczas ścinania włosów należy upewnić się, że nie spadną one na podłogę.

Pink Heart Funds przestało przyjmować darowizny z ludzkich włosów w obliczu pandemii

Niedawna epidemia wirusa Ebola zmniejszyła możliwości fundraisingowe organizacji charytatywnych i uszczupliła ich bazę darczyńców. W rezultacie biura Pink Heart Funds przestały przyjmować ludzkie włosy. W tym roku darowizny finansowe organizacji spadły o 60 procent, głównie dlatego, że zwykli darczyńcy z branży kosmetycznej zostali pozbawieni pracy z powodu choroby – Ten cytat jest wyrazem głębokiej analizy przeprowadzonej przez redakcję portalu Strona Główna Ciuchoza.

Przyczyna tego nagłego zatrzymania darowizny włosów ludzkich jest niejasna, chociaż niektóre organizacje non-profit nadal przyjmują darowane włosy. Wigs & Wishes i Maggie’s Wigs 4 Kids of Michigan nadal przyjmują darowizny w postaci kucyków i warkoczy. Należy jednak upewnić się, że włosy są suche, ponieważ mokre rodzą pleśń. Na przykład, darowizny z Wigs & Wishes muszą być wyszczotkowane i wysuszone na powietrzu; peruki mogą zostać skażone przez pandemię, jeśli są wilgotne.

Inne wpisy:  Jak szybko rosną włosy u mężczyzn? Oto, czego możesz nie wiedzieć!

Children With Hair Loss oferuje spersonalizowane zamienniki włosów dla dzieci z medycznie związaną utratą włosów

Organizacja non-profit z siedzibą w Michigan, Children With Hair Loss oferuje darmowe, spersonalizowane zamienniki ludzkich włosów dla dzieci cierpiących na łysienie związane z medycyną. Organizacja oferuje kompletne pakiety, które zawierają wszystkie produkty i usługi potrzebne dziecku, a wszystko to za darmo. Nie ma żadnych sprawozdań finansowych, ani wymagań dotyczących wyglądu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową organizacji.

Organizacja non-profit Children With Hair Loss współpracuje z dermatologiem pediatrycznym Marlą Jahnke, aby zapewnić bezpłatne, wykonane na zamówienie uzupełnienia włosów dla dzieci z łysieniem o podłożu medycznym. Organizacja oferuje również bezpłatne wsparcie i materiały edukacyjne dla dzieci i ich rodzin. Celem organizacji jest uczynienie tego doświadczenia tak bezbolesnym, jak to tylko możliwe, aby dzieci, które otrzymają protezy włosów mogły prowadzić tak normalne życie, jak to tylko możliwe.

Wigs for Kids to kolejna organizacja, która zapewnia peruki dla dzieci, które mają do czynienia z łysieniem związanym z medycyną. Organizacja ta nie tylko zapewnia darmowe peruki dla dzieci, ale także przekazuje darowane kucyki na badania nad rakiem. Children With Hair Loss oferuje również peruki dla młodych dorosłych, którzy zmagają się z utratą włosów związaną z medycyną. Children With Hair Loss ma misję, by nigdy nie pobierać od rodziny opłat za perukę.

Regina Dawson została zainspirowana do założenia organizacji charytatywnej Children With a Hair Loss po tym, jak zobaczyła potrzebę w swojej własnej rodzinie. U jej siostrzenicy w wieku trzech lat zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną i przez pięć lat poddawana była chemioterapii. Teraz Sarah jest osobą, która przeżyła raka i ma dwadzieścia lat. Założycielka organizacji Children With Hair Loss, Regina, poznała Sarę, gdy ta przebywała w szpitalu.

Inne wpisy:  Jak wygląda przeszczep włosów? Lekarz odpowiada na najczęściej zadawane pytania

Locks of Love to organizacja będąca synonimem dawania włosów

Jeśli potrzebujesz nowej fryzury, Locks of Love może Ci pomóc w poszukiwaniach. Choć być może słyszałeś o tej organizacji, możesz nie wiedzieć, czym ona jest. Oddawanie włosów jest prostym procesem i stanowi doskonały sposób na odwdzięczenie się. Oddanie włosów to świetny sposób, by nadać dziecku nowy wygląd, a istnieje wiele sposobów, by się w to zaangażować.

Włosy, które oddajesz muszą mieć co najmniej 12 cali długości, aby zostały zaakceptowane przez organizację Locks of Love. Im dłuższe włosy, tym większy wpływ mogą mieć na dzieci. Jeśli masz kręcone włosy, najlepiej zetnij je na prosto. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, włosy rosną około pół cala co miesiąc, lub około sześciu cali rocznie. Oznacza to, że Twoje włosy muszą być dłuższe niż myślisz.

Choć pomysł oddania włosów może Cię krępować, łatwo jest się w to zaangażować. Locks of Love to jedna z najpopularniejszych organizacji zajmujących się oddawaniem włosów. Locks of Love zbiera włosy z całego kraju i Kanady. Jeśli masz włosy, które są dłuższe, Locks of Love przyjmie je i zrobi perukę dla dziecka, które jej potrzebuje. Jest to największe centrum zbiórki, które każdego roku wykonuje setki peruk.

Choć oddawanie włosów może wydawać się prostym i dobrym sposobem na odwdzięczenie się, organizacjom charytatywnym nie zawsze udaje się znaleźć odpowiednie zastosowanie dla gór oddawanych włosów. Według organizacji charytatywnej Locks of Love, aż 80 procent oddawanych włosów nie nadaje się do wykorzystania jako peruki. Ta statystyka wynika z braku świadomości na temat wytycznych dotyczących oddawania włosów. Nie należy oddawać włosów siwych, mokrych ani przetworzonych, ponieważ te materiały mogą nie nadawać się do użytku. Ponadto, długie włosy mogą być bardziej odpowiednie dla peruki niż dla dziecka.

Inne wpisy:  Jak Twoja dieta wpływa na Twoje włosy

Organizacja non-profit, Locks of Love, rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży peruk dla zysku. Jej założycielka, Madonna Coffman, miała zdiagnozowane łysienie we wczesnych latach 20. Wyzdrowiała po 15 latach, ale jej córka odeszła z powodu choroby. W zeszłym roku Locks of Love wykonało 400 tresek. Mają około sześciu pracowników i około 10 do 15 wolontariuszy.

Oddanie włosów do Locks of Love ma natychmiastowy wpływ. Może dać chorym na raka więcej pewności siebie i poczucia własnej wartości, a oddanie włosów może zmienić życie osób cierpiących na schorzenia medyczne. Na przykład, więcej zdrowych włosów może pomóc osobom z rakiem przezwyciężyć traumę i odzyskać pewność siebie. Jeśli nie masz włosów do oddania, możesz rozpocząć kampanię zbierania funduszy, prosząc rodzinę i przyjaciół o oddanie włosów.

Podobne tematy