Centrum Urody Memo

Miejsce w którym dowiesz się jak dbać o swoje ciało, włosy i paznokcie.

Zabieg proteinowy na paznokcie – ile kosztuje?

Zabieg proteinowy na paznokcie – ile kosztuje?

Czy jesteś zainteresowana poddaniem się zabiegowi proteinowemu na paznokcie? Jeśli tak, to nie jesteś jedyna. Zabieg ten zyskuje coraz większą popularność, dzięki nowej technologii. Keratyna jest jedną z najbardziej popularnych form leczenia proteinowego, a IBX jest nowym innowacyjnym zabiegiem wzmacniającym paznokcie. Zabieg może być dość drogi, ale korzyści z niego można zobaczyć już po kilku tygodniach!

IBX to nowy zabieg wzmacniający paznokcie

Jeśli masz łamliwe, zniszczone paznokcie, możesz spróbować IBX. Ta nowa kuracja proteinowa łączy dwa sprawdzone procesy, aby wzmocnić i naprawić Twoje paznokcie. IBX wnika w płytkę paznokcia i utwardza się, aby wypełnić luki i grzbiety, wzmacniając naturalny paznokieć i czyniąc go bardziej odpornym na łamanie. Zabieg ten pomaga również wzmocnić paznokcie po usunięciu lakieru żelowego. Podczas jego stosowania można spodziewać się zauważalnych rezultatów w ciągu miesiąca.

IBX występuje w dwóch składnikach: Repair i IBX STRENGTHEN. Część naprawczą stosuje się najczęściej na paznokcie rozdwojone i z urazami. Część naprawcza działa jak taśma dwustronna i wysycha w ciągu kilku minut. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy, nie odczujesz żadnego dyskomfortu. Najlepszą częścią IBX jest to, że można go uzyskać na każdym, w tym mężczyzn, i działa dobrze dla każdego rodzaju paznokci.

Inne wpisy:  Zalety olejku z drzewa herbacianego na wrastające paznokcie

Zabieg keratynowy

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem zabiegu keratynowego dla swoich paznokci, będziesz chciał wiedzieć, ile to kosztuje. Zabieg ten nie jest trwały, ale trwa około trzech do czterech miesięcy. Po tym czasie Twoje paznokcie będą stopniowo wracać do swojego pierwotnego kształtu. Będziesz musiał również poczekać cztery do sześciu miesięcy, aby uzyskać kolejny zabieg. Jednak koszt jest wart rezultatów.

Koszt zabiegu keratynowego na paznokcie będzie się różnił w zależności od rodzaju zabiegu, miejsca, które Państwo wybiorą i rodzaju salonu, do którego się Państwo udadzą. Zabieg zazwyczaj obejmuje konsultację, szampon i masaż skóry głowy oraz zastosowanie roztworu keratyny. Niektóre salony oferują również usługi takie jak masaże gorącymi kamieniami, które mogą złagodzić napięcie i rozluźnić napięte mięśnie. Ponadto, zabieg keratynowy zawiera szereg witamin A, C i E, a także ekstrakty botaniczne.

Inne wpisy:  Łuszczyca paznokci - leczenie u specjalisty

Biotyna

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów wzmacniających paznokcie, ale tylko jeden z nich ma udowodnione pozytywne działanie. Biotyna jest kluczowym składnikiem białka włosów – keratyny, która wspiera wzrost zdrowych paznokci. Biotyna pomaga również transportować tlen do mieszków włosowych, promując zdrowy wzrost. Biotyna jest jednym z głównych budulców keratyny, co sprawia, że ważne jest, by dostarczać jej wystarczające ilości w diecie.

Oprócz wzmacniania paznokci i skóry, biotyna sprzyja zdrowemu wzrostowi włosów. Witamina ta pomaga przekształcić żywność w energię, poprawiając wzrost skóry i włosów. Biotyna wspiera lepszą naprawę komórek i usuwanie odpadów z organizmu. Promuje również rozwój nowych włosów, dzięki czemu są one dłuższe i bardziej błyszczące. Zapobiega również wysypkom skórnym i pomaga oczyścić trądzik. Biotyna jest ważnym składnikiem ludzkiego ciała i występuje w produktach spożywczych, jest niezbędna do zdrowego wzrostu.

Keratyna

Jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie swoich paznokci, właściwym rozwiązaniem może być zabieg z użyciem protein keratynowych. Zabiegi te odbudowują strukturę paznokci i wzmacniają je od środka. Efektem są dłuższe i mocniejsze paznokcie. Zabiegi keratynowe świetnie nadają się do odbudowy zniszczonych paznokci podczas okresów blokady. Możesz wzmocnić swoje paznokcie w domu, wykonując kilka kroków.

Inne wpisy:  Domowe sposoby na wrastający paznokieć - kilka wskazówek

Zabieg jest szybki i łatwy. Zabieg trwa tylko 10 minut i polega na oczyszczeniu paznokci, nałożeniu dwóch serum i zastosowaniu niskiego ciepła w celu uszczelnienia formuł. Po zakończeniu zabiegu można użyć zmywacza do paznokci, aby go usunąć. Twoje paznokcie powinny wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Będziesz zdumiony rezultatami. To jest warte swojej ceny! Jeśli szukasz szybszego sposobu na odbudowę paznokci, sprawdź IBX Nail Strengthening Treatment.

Podobne tematy