Centrum Urody Memo

Miejsce w którym dowiesz się jak dbać o swoje ciało, włosy i paznokcie.

Zabieg IBX na paznokcie – jak wykonać?

Zabieg IBX na paznokcie – jak wykonać?

Jeśli zastanawiasz się jak wykonać zabieg IBX na paznokcie to dobrze trafiłaś. Ten wyjątkowy zabieg wzmacnia płytkę paznokcia od wewnątrz i chroni paznokcie przed wysuszeniem przez aceton. Zabieg jest szybki i łatwy i trwa około 15 minut. Jest to świetny zabieg na grzybicę paznokci i słabe paznokcie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Więcej o zabiegu dowiesz się w IBX.

IBX wzmacnia płytkę paznokciową od wewnątrz

W przeciwieństwie do wielu innych wzmacniających systemów paznokciowych, IBX został zaprojektowany tak, aby działać wewnątrz płytki paznokciowej. Wykorzystuje on unikalną mieszankę czynników hartujących i penetrujących, aby połączyć ze sobą górną warstwę płytki paznokciowej. Oznacza to, że proces wzmacniania paznokci będzie trwał dłużej. Dzieje się tak dlatego, że IPN łączy się wewnątrz płytki paznokcia, a nie siedzi na wierzchu. Dzięki temu paznokieć rośnie dłużej i jest mocniejszy.

IBX może być nakładany na płytkę paznokcia za pomocą lampy UV i nie musi być usuwany podczas kolejnej sesji. Może być konieczne powtórzenie procesu raz na trzy do czterech tygodni, w zależności od stopnia uszkodzenia. Procedura może trwać do dwóch godzin, więc warto o tym pamiętać. Kolejną zaletą IBX jest to, że można go stosować na płytkę paznokcia w domu, co oznacza, że nie trzeba wynajmować osobnej lampy UV.

Jeśli zastanawiasz się nad wypróbowaniem zabiegu IBX, będziesz chciała poznać fakty dotyczące jego działania. Płytka paznokcia zbudowana jest z martwych komórek skóry, które zawierają białko – keratynę. Keratyna utwardza paznokieć, ale nadal jest to struktura gąbczasta. IBX wnika w zagłębienia płytki paznokcia i utwardza się tworząc drugą gąbczastą strukturę. Wypełnia uszkodzone miejsca i ujędrnia płytkę paznokcia.

IBX stał się popularnym produktem wzmacniającym. Może być stosowany jako samodzielny zabieg lub jako dodatek do innego zabiegu. Jest to jedyny produkt na rynku, który potrafi wniknąć w płytkę paznokcia i wzmocnić ją od wewnątrz. Można go również stosować na naturalne paznokcie w celu ich wzmocnienia. Jeśli jednak szukasz bardziej przystępnej cenowo kuracji wzmacniającej, być może będziesz chciał to ponownie rozważyć. Jeśli szukasz silnej kuracji wzmacniającej, IBX może być twoim najlepszym wyborem. Będę jednak szczery. Nie jest to rozwiązanie idealne.

Inne wpisy:  Zalety olejku z drzewa herbacianego na wrastające paznokcie

Rozwiązanie wzmacniające IBX spaja wierzchnią warstwę płytki paznokciowej z resztą płytki i blokuje ją na miejscu. Następnie działa jako warstwa ochronna pod lakierem i uszczelnia płytkę paznokcia, nadając jej jednocześnie błyszczące wykończenie. Następnie można zastosować swój ulubiony lakier do paznokci na wierzchu, a zakończyć go warstwą Dadi’Oil, aby pomóc utrzymać paznokcie nawilżone.

System wzmacniający paznokcie IBX zyskał popularność w Wielkiej Brytanii, gdzie został wprowadzony na rynek w 2014 roku. Jego unikalna formuła wzmacnia płytkę paznokcia od wewnątrz, dając Ci piękne, mocne paznokcie, które będą trwały dłużej. IBX oferuje również unikalną zdolność do poprawy ogólnej jakości Twoich paznokci. Pomaga również zmniejszyć ryzyko odpryskiwania, pękania lub łuszczenia się paznokci. Jest to świetna opcja dla osób, które obgryzają paznokcie lub używają paznokci akrylowych.

Chroni paznokcie przed wysuszającym działaniem acetonu

IBX to produkt, który chroni paznokcie przed wysuszającym działaniem acetonu. Jego składniki wnikają w górne warstwy płytki paznokcia i blokują się tworząc Interpenetrating Polymer Network. Ten trwały dodatek do płytki paznokcia chroni przed wysuszającym działaniem acetonu i pomaga zapobiegać pękaniu. Co więcej, zabieg IBX może być również stosowany po nałożeniu lakieru do paznokci, aby paznokieć był dłuższy i mocniejszy.

IBX może być stosowany raz lub dwa razy w miesiącu, aby wzmocnić osłabione paznokcie i zapobiec ich rozdwajaniu. Czas trwania aplikacji powinien być krótszy niż dwie minuty. Po zabiegu paznokcie można pokryć powłoką dekoracyjną lub lakierem żelowym. Zabieg IBX należy powtarzać co trzy do czterech tygodni w zależności od stanu płytki paznokcia. Zabieg ten jest bardzo zalecany, jeśli manicure jest zaplanowany co trzy tygodnie.

Chociaż aceton jest uważany za bezpieczny rozpuszczalnik, to jednak długotrwała ekspozycja na niego może powodować wiele niekorzystnych skutków. Może wywołać zapalenie skóry, doprowadzić do reakcji bólowej, a nawet spowodować pęknięcie skóry. Ponadto, długotrwałe narażenie na aceton może powodować białe przebarwienie paznokci i ogólne ich ścieńczenie. Dodatkowo może spowodować, że skóra na opuszkach palców wyschnie i zrobi się biała. To nie jest zabawa dla nikogo.

Inne wpisy:  Nakładanie pyłku na paznokcie - przewodnik krok po kroku

Zabieg IBX penetruje wierzchnie warstwy paznokcia i spaja je ze sobą. Zabieg ten wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i chroni ją przed szkodliwym działaniem acetonu. IBX polecany jest dla osób z cienkimi paznokciami, zniszczonymi paznokciami oraz białymi plamami. Może być również stosowany do naprawy skutków stosowania akrylu lub środków czyszczących. IBX to także doskonały wybór do odbudowy kruchych lakierów akrylowych i żelowych.

Po zabiegu IBX paznokieć będzie wyglądał na mocniejszy i mniej podatny na złamania. Po zakończeniu zabiegu można przystąpić do zwykłego manicure. Możesz chcieć poddać się zabiegowi IBX co dwa tygodnie przez kilka miesięcy, aby zobaczyć rezultaty. Następnie można spróbować wdrożyć system IBX w domu. Możesz nawet stosować IBX jako domowy manicure, jeśli masz słabe paznokcie.

Jeśli jesteś uczulony na aceton, koniecznie ogranicz stosowanie produktów, które go zawierają. Powinnaś nosić rękawiczki wykonane z lateksu lub winylu, aby chronić swoje dłonie. Dodatkowo należy unikać moczenia rąk w acetonie i zawsze myć ręce po kontakcie z produktami lub pracy z klientami. Ważne jest również, aby umyć ręce po użyciu produktu lub nałożeniu go na paznokcie.

Wykonanie

Zabieg IBX na paznokcie wykorzystuje bezbarwny roztwór do naprawy uszkodzeń. Zabieg ten stosuje się do określonych obszarów paznokcia, takich jak rozdwojenia, grzbiety i plamki. Zabieg może być również stosowany do leczenia wyszczerbionych, cienkich jak papier paznokci. Inny zabieg, zabieg IBX Strength Treatment, ukierunkowany jest na problematyczne obszary paznokcia poprzez jego wzmocnienie. Zabieg trwa około 15 minut i wymaga użycia lampy UV w celu utwardzenia.

IBX działa poprzez wnikanie do płytki paznokcia. Tradycyjne lakiery naprawcze wiążą się z keratyną w paznokciu i muszą być usuwane za każdym razem, gdy chcemy zmienić kolor paznokcia. W przypadku IBX, zabieg łączy się z górną częścią płytki paznokcia i zamyka się wewnątrz. Proces ten pomaga pacjentom chorym na raka utrzymać zdrowe paznokcie podczas chemioterapii. Zabieg IBX na paznokcie trwa około 15 minut i wymaga jednej wizyty.

Zabieg IBX na paznokcie wymaga 15 minut i jest popularną alternatywą dla lakieru żelowego do paznokci. Zabieg działa poprzez wzmocnienie paznokci i pobudzenie ich wzrostu. Jest bezpieczny i skuteczny, a jego wykonanie wymaga jedynie 15 minut. Zabieg działa poprzez wzmocnienie powierzchni paznokcia i osadzenie plastikowej warstwy wzmacniającej w warstwach wierzchnich. Chociaż procedura nie jest trwała, możesz rozjaśnić swoje paznokcie w domu, używając wybielających past do zębów. Te pasty do zębów zawierają naturalne składniki wybielające, które mogą poprawić wygląd Twoich paznokci. Mogą one również leczyć plamy powierzchniowe na paznokciach. Jeśli masz słabe paznokcie, być może masz niedobór witamin z grupy B, żelaza lub kwasów tłuszczowych.

Inne wpisy:  Jaki kolor paznokci do czerwonej sukienki?

IBX Preparat do paznokci wnika w płytkę paznokcia za pomocą maleńkich cząsteczek zwanych monomerami kondycjonującymi. Monomery te łączą się ze sobą, umożliwiając przenikanie kuracji przez płytkę paznokcia. Utrzymuje się on dłużej niż inne zabiegi. Zabieg ten jest droższy, ale jest warty swojej ceny, jeśli chcą Państwo wzmocnić swoje paznokcie. Można go również stosować na naturalne paznokcie aby je wzmocnić. Jedynym minusem jest to, że jest on bardzo drogi.

Po obróbce skórek nakładamy preparat IBX. Formuła IBX jest bardzo cienka, więc należy użyć niestrzępiącej się chusteczki do usuwania plam. Również podczas tego procesu należy używać niestrzępiącej się chusteczki, ponieważ nadmiar produktu może zablokować światło UV. Zabieg ten będzie trwały przez długi czas i nie będziesz musiała się martwić, że odpryśnie.

Po zakończeniu zabiegu IBX, będziesz gotowa na kolejny manicure. Zabieg trwa piętnaście minut, a rezultaty mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy. Jeśli szukasz zabiegu, który będzie trwał do czasu, aż Twoje paznokcie wyrosną, możesz wybrać IBX REPAIR. W przypadku paznokci, które stały się bardzo słabe, można zdecydować się na IBX STRENGTHEN. Zabiegi te wzmocnią paznokcie i zapobiegną ich łatwemu łamaniu się.

Podobne tematy